Apie mus

Apie bendrovę

UAB “VOLTAS” (iki privatizavimo – Klaipėdos Valstybinė 7-oji elektros montavimo įmonė) 1992 metais Klaipėdoje įsikūrusi ir Baltijos šalių regione darbus vykdanti įmonė, kurios pagrindinė veikla – elektrotechninių sprendimų (saulės ir vėjo jėgainių, transformatorinių pastočių, elektros jėgos, elektros apšvietimo tinklų ir pan.) projektavimo, montavimo ir eksploatavimo darbų vykdymas statomuose ir rekonstruojamuose objektuose.

Bendrovei suteiktas LR aplinkos ministerijos atestatas Nr. 0326, suteikiantis teisę atlikti statinio dalies projektavimą ir statinio statybą, bei LR valstybinės energetikos inspekcijos prie energetikos ministerijos atestatas Nr. E-0208, leidžiantis eksploatuoti elektros įrenginius. Taip pat bendrovėje nuo 1999 metų įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001, nuo 2012 metų įdiegtos aplinkos ISO 14001 bei darbutojų saugos ir sveikatos OHSAS 18001 vadybos sistemos.

Šiuo metu bendrovėje dirba virš 80 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurių kompetencija nuolat keliama mokymų seminaruose ir praktinių žinių pritaikyme vykdomuose projektuose.

Esame socialiai atsakinga įmonė – padedame ir remiame ne tik švietimo įstaigas, meno, kultūros, sporto renginius, bet esame ir ilgamečiai pagalbininkai “Čiurlionio” bei “Rugutė” labdaros ir paramos fondams.
Taip pat esame Klaipėdos pramonininkų asociacijos nariai.

Vadovo žodis

Didžiausias mūsų turtas – patenkinti klientai. Todėl siekdami būti geriausia savo srities bendrovė, mes ypatingą dėmesį skiriame kokybei, profesionalumui ir patikimumui. Tai yra mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdieniniame darbe, o jas atspindi nuolat augantis klientų ir partnerių ratas. Visada esame šalia kliento, pasiruošę jam padėti ir patarti, savalaikiškai išspręsti iškilusias problemas bei surasti geriausius sprendimus.

Esame stipri komanda, sukaupusi didelę darbo patirtį. Nepriekaištingos atliekamų darbų kokybės siekiame nuolatiniu proceso, kvalifikacijos bei žinių tobulinimu. Kaip ir iki šiol, mes ir toliau ypatingą dėmesį skirsime darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, naujų technologinių sprendimų įgyvendinimui, turimai statybinei ir specializuotai technikai įsigyti.

Tikimės, kad mūsų profesionalumas, operatyvumas ir dėmesingumas padės pelnyti Jūsų pagarbą ir pasitikėjimą.

Dėkojame, kad pasirinkote savo srities profesionalus UAB „VOLTAS“!

Pagarbiai
Darius Levickis
UAB „Voltas“ direktorius