Saulės elektrinė

Skaičiuoklės pateikta kaina yra preliminari ir ji gali kisti dėl įvairių faktorių: stogo krypties, nuolydžio ir jo būklės bei nuo pasirinktos įrangos. Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus:

+370 698 13603
info@voltas.lt (atsakysime per 3 darbo dienas)

 

Nuo 2023 metų Voltas teikia saulės elektrinių montavimo ir planavimo paslaugas tiek verslui, tiek privatiems asmenims. Mūsų specialistai dirba su patikimais saulės energijos įrenginių gamintojais (SOLIS, HUAWEI, TRINA SOLAR, BAUER) ir užtikrina geriausią galutinio produkto kokybę.

Vienas iš didžiausių saulės elektrinių privalumų yra tai, kad galite sumažinti savo elektros sąskaitas vidutiniškai nuo 50 iki 90 proc.

Mes padedame savo klientams gauti reikiamas paraiškas ir dokumentaciją siekiant pasinaudoti APVA parama, kuri yra svarbus finansinis elementas, saulės elektrinių diegimo procese. Taip pat suteikiame garantiją iki 15 m. saulės moduliams ir iki 10 m. inverteriams bei siūlome techninės priežiūros paslaugą.

Mūsų kvalifikuoti bei didelę patirtį turintys darbuotojai padės Jums pasirinkti geriausią saulės elektrinės sprendimą bei kokybiškai atliks jos įrengimą.

Informacija apie APVA paramą

323 eurai/kW
Tokia parama skiriama kiekvienam, atitinkančiam kriterijus

243 eurai/kW
Tokia parama skiriama didinant elektrinės galią

3-5 metai
Vidutinis saulės elektrinės atsiperkamumo laikotarpis

• Jei esate nuosavo namo savininkas, tuomet namas turi būti gyvenamosios paskirties pastatas
• Jei esate buto savininkas, tuomet prieš įsirengiant saulės elektrinę reikės gauti kaimynų sutikimą